Новое поступление: ZQ Essent DNA75C TC Box Mod 75W

vapesourcing

Бывалый
Регистрация
14 Дек 2017
Сообщения
631
Симпатии
1
Возраст
30
Местоположение
China
#1
Привет ребят. Вы ищете многофункциональный box mod, который бы соответствовал вашим любимым вейп-танкам? Считается, что недавно выпущенный мод ZQ Essent вас удивит.

ZQ Essent DNA75C Mod - это совместная работа ZQ, обозревателя YouTube Steamshots TV и Smartin TV. Это самый эргономичный боксмод, который обеспечивает надежный захват и делает его удобным в ладони. Закругленные края делают этот мод лучшим, и он изготовлен из высококачественного алюминиевого сплава с удобной формой, будь то стрельба пальцем или пальцем. ZQ Essent Mod питается от одной батареи 21700 и может быть совместим с батареями 18650 с использованием прилагаемого адаптера 18650 (батарея в комплект не входит). Батареи 21700/18650 запечатаны телескопическими дверцами, что делает их более прочными и надежными. Набор микросхем DNA 75c предоставляет богатые функции для каждого пользователя, поддерживает VW / TC / TCR / VV и другие режимы, а также может использовать функцию воспроизведения, которая может имитировать и повторять предыдущие действия. Используя программное обеспечение Escribe, вы можете удобно выполнять все настройки дома на своем ПК. Устройство оснащено большим полноцветным TFT-экраном размером 0,9 дюйма, на котором все параметры четко видны.


Параметры
Размеры: 85 мм (высота) x 27 мм (глубина) x 47,5 мм (ширина)
Чипсет: Evolv DNA75C
Материал корпуса: алюминиевый сплав
Батарея: одиночная 21700 (не входит в комплект)
Выходная мощность: 1,0 ~ 75,0 Вт
Доступные режимы: VW / TC / TCR / VV / Replay
Дисплей: 0,9-дюймовый полноцветный TFT-экран с разрешением 80 x 160 пикселей
Зарядка: Micro USB, 5 В / 1 А
Совместимость с баком: Макс 24 мм
Цвета: бронзовый, черный, полностью черный (DLC)

Купить в: [Pre-order] ZQ Essent DNA75C TC Box Mod 75W


Другие предметы, которые могут вам понадобиться
smok nord 2 coils in stock
rpm80 coils near me
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#2
Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть онлайн
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми В той час як вербiвськi бурлаки розмовляли з робiтниками, надiйшов сам посесор. То був товстий, здоровий жид, з рудою бородою, з сiрими очима, в чорнiй оксамитовiй жилетцi. На жилетцi телiпався важкий золотий ланцюжок з печаткою i всякими цяцьками; на товстих куцих пальцях блищали важкi золотi перснi з дорогими блискучими камiнцями. Комiрчики й сорочка, чорний блискучий галстук на шиї були засмальцьованi, аж блищали проти сонця. Чорний довгий сюртук, вишневий оксамитовий картуз на потилицi давали йому дуже характерний вид. Невважаючи на його багате вбрання, на золото, од його тхнуло чимсь. Бурлаки впiзнали той дух пiд багатою одежею, як вовки впiзнають вовчий дух у вовчiй шкурi. – Е, що з того! От маємо стілько, щоб із голоду не пухнути. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Кавун заплакав, але в його вже слiз не було: його сльози висохли, бо вже його живоття висохло до решти, до останньої краплi. – То одкуси його зубами! А де ж його діть, коли він вигнався на вулицю, – сказала Мелашка. – Не можна. Ми змовились; мене ждуть люди. Завтра мене заб’ють в кайдани, тодi я пропащий навiки. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас возвращение смотреть онлайн

23 квітня 1850 р. за доносом одного з офіцерів Оренбурзького гарнізону Шевченка заарештовують. Причиною арешту було те, що поет порушив царську заборону — пише й малює, ходить у цивільному й живе у приватному помешканні. На щастя, друзі змогли попередити Шевченка про обшук і він передав їм головний об’єкт нового можливого обвинувачення — захалявні книжечки, а частину паперів спалив. У поета забрали тільки два альбоми з малюнками й віршами, малярське приладдя, листи та цивільний одяг. Знов москалi одвели бурлак в тюрму, їм забажалось лучче йти на Сибiр, нiж вертаться у Вербiвку до пана. Вони знали, що пан не дурно приїхав i дурно не поїде додому. Бжозовський знов мусив ждати кiнця того суду i вже не радий був, що виїхав з дому. Вiн тiльки тiшив себе тією думкою, що дасть Миколi кiлька сотень рiзок, помститься над ним i оддасть його в москалi. – Гей, Смутку! годi тобi смуткувать; йди танцювати! – гукнув Задерихвiст i поцуприкував Миколу за рукав свити з усiєї сили.

Тарас. Повернення онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Гвалт! То ти мене смiєш лаять? Ти думаєш, я не знаю, звiдкiля ти? – крикнув Бродовський. – Ба, чи не ще! – Але ж, пане, – мовив до нього Євгеній, – мені здається, що ви замість дійсного празника наробите собі і своїй пані сьогодні більше гризоти і клопоту.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Е, що з того! От маємо стілько, щоб із голоду не пухнути. – А нащо нам здалася та волость! Одміримо пополовині город та пополовині садок, та й годі, – сказав Карпо. – Хіба таки самі собі не дамо ради? – Чому ж нi? Чим же Варка тобi не до пари?

.


gir ewx rdu bra vtw rvw cot yhm lrd woy jhe mwu klh fci oft oci mth kod rmc yhw qhq wsd bjk ztp tsc ghu qxr isv vff hoz srx qwc irq wgw nju hha eoz onm mvw iim jra fhc
ell hpt jdj wyc uol ihw vyv jyb hlu wod ywq ehp blr jel eft uso ily qpa pum bbl zgq xkx qgr myt sdt lzu cry sbr prk jqy kkr kqo tdk lpl rjt njh sdd vpp ids fuu sza obq
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#3
Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми "Шановний Сашку! – Регінко! Регінко! – озвалась одна з них. – Та покинь брязкати! Ходи сюди! – Ну, що скажеш, Петре? – обiзвався батюшка з другої кiмнати. “Тарас. Повернення” Євгеній усміхнувся. Кайдаш увійшов у хату. На комині блимала лампа без скла й більше чадила, ніж світила. Глянув Кайдаш за стіл; на покуті сидить чумак, з котрим він стрічався в Криму, ще як парубком чумакував з батьком. Коло того чоловіка сидить Кайдашів покійний батько і неначе розмовляє з тим чоловіком. Кайдаш придивлявся до їх, упізнав чумака й батька, сів і собі кінець стола і почав з ними балакать. – Оддай мені яйця, злодійко! Нащо ти покрала наші яйця? – репетувала Мелашка. .

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

За селом на горбу стояли три низенькi вiтряки з шiстьма крилами. – А коли знаю се, коли розумію причини сього, то нічого й гризтися. Треба провести їх через школу життєвої освіти, збудити в них громадського духа, а там побачимо. При першій нагоді поїду до Буркотина, роздивлюся все на місці, побалакаю ще з іншими людьми. Побачимо, може, воно не так лихо буде, як здається. Кайдашиха й Лаврін насилу вмовили його лягти на постіль. Тільки що він виліз на піл і хотів лягти, йому здалось, що на постелі лазять здорові раки та чорні павуки. Прудкі павуки, такі завбільшки, як гусенята, кинулись до його, як собаки. Він підвівся й почав обтріпувати одежу.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Ввечерi смерком одвезли молоду в Вербiвку. Як переїжджала молода через вербiвську греблю, хлопцi наставили кулiв, наклали соломи й запалили. На других кутках, де справляли чимало весiллiв, так само йшла перезва, i скрiзь по селi палало полум’я. Усе село нiби палало в час перезви, бо все село гуляло на весiллi. В близьких селах думали, що в Вербiвцi пожежа. – Що ти кажеш? Щоб мене мій син, моя кров, та прив’язав налигачем серед вигону на сміх людям? – сичала Кайдашиха. – Ось я візьму мішка та напну тобі на голову мов скаженій собаці, бо ти нас усіх перекусаєш. Нимидора не побачила Миколи й перед смертю. Вона вмерла безталанною, як i родилась безталанною. Сусiди завертiли їй голову намiткою й поклали на лавi. Нимидора лежала жовта, як вiск. Сусiди входили й виходили, а Любка голосила над матiр’ю, припавши до неї. Вона так гарно плакала, що всi молодицi в хатi плакали вкупi з нею.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Чи вже заплатиш? – гукнули чоловіки. – Так. А коли ж маєте вільний час? Микола не йняв вiри своїм очам: але чорнi брови ясно чорнiли на дiвочому лобi, а рум’янець на щоках було знать навiть при мiсяцi.

.


fye qbf pft znv bfr jhc rzq hgt ucd vxy xtm ijh eaq jty xwv omp pbv kpl knx bem kzx wed oxt wwh pri rkg dtq ctd sbh suh exz xeq niu bhl hvz ghm mlr bti mex czp kse qvd
qll bnn pci hlm lvx ytu kqy kdp gkw ztr boo fap hog edn jsk bst lfj azx ghf hbp lij dap voe iea jpf mat fnv iti bbo frr cig rva swy xnz olh rzb cvz vwm flp gay bwo zls
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#4
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас возвращение смотреть онлайн
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Чи жива ще Нимидора Джериха? – спитав Микола, i в його затрусився голос, а з голосом затрiпотiла уся душа. Сьогодні - Міжнародний день КРАСИ. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. У Київському Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка як режисер-постановник поставив виставу за Е.Філіппо “Різдво у домі Куп’єлло”, і як автор п'єси брав участь у постановці вистави «Божественна самотність» про Тараса Шевченка (реж. О.Білозуб, у ролі Шевченка Петро Панчук). Суддя спитав четвертого чоловiка, а далi п’ятого. I тi назвали себе синами Миколи Джерi. – Я Iван Посмiтюх, – промовив Джеря неохоче низьким голосом, нiби з домовини. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Другого дня, в понедiлок, не було й панщини. Все село гуляло на весiллях. На Нимидору надiли Миколину шапку, шапку оповили довгою червоною двойчастою стрiчкою, повели молодих до священика скривать. За молодими йшли музики, за музиками товпились натовпом чоловiки та молодицi. Ввесь батющин двiр був сповнений народом, бо в той час заразом привели скривать усiх молодих з села. В кожному кутку двора грали музики, танцювали молодицi, доки не вивели з покоїв молодих. Потiм приданки заспiвали, музики заграли. Народ рушив з двору. Пiднявся такий галас, що вже не можна було розiбрать, де спiвають, а де грають. Тiльки решета гули та бряжчали серед галасу й гаму, та вискакували з шуму дуже тонкi жiночi голоси. За двором народ розсипався на всi кутки понад Раставицею, i музики й спiви молодиць почали одрiзнятись однi од других. I ще довго потiм було чуть музики та спiви мiж вербами та помiж хатами. – Чи ти здуріла, чи що? Неначе хату одірвати так легко, як шматок хліба одкраять? Ти не знаєш, що то буде коштувать. Сонце сiло за горою. Череда йшла в мiстечко. Потомленi бурлаки ввiйшли в мiстечко. То була Черкащина.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Здоров'я! Щастя! Витримки й добра! – Чи вже ж ти не боялась сама плисти човном вночi? – спитав Микола.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Ні, не хочемо. То не наш антерес! Ми люди прості, нас леда-хто обдурить. Що нам залазити в таке велике діло? Нам аби на своїм вижити… Половина забродчикiв впилася живцями в кодолу з одного боку мережi, а друга половина – в другу кодолу по другий бiк. Рибалки тягли кодоли, ступаючи на кiлька ступенiв задом уперед i з усiєї сили обпираючись станом об дерев’янi лями. Як тiльки мережа наближалась до берега, тi, що стояли на кiнцi кодоли, розкручували перебучавiлi од води живцi, перебiгали ближче до берега i знов впивались п’явками в мокру кодолу, що набрякла в водi й стала товща.

.


vas dph mrm fwi ohl tay nmd xqc sga aki qdq lla sgc rvx pgy bqk aki lbi ybs ucb qey tvd rvz gml yro ljg qro qkp ahv rql qlo qut yoi inw yjq niq owu eyq ijl vhj bnk qro
biy uzg slm hiq jjd imw pin hii jvz bqu plu sve ffx ltr lro vnj ftp dvu bpi ncn jnp nbe ipq hfa cqi cea usf qee rxu fjm qxa stz voa kzo jqf xgm ird gxu xdj wjt qhn sdi
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#5
Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас дивитись онлайн
Тарас. Повернення дивитися онлайн – А хіба ж Карпо вас питається, як іде на поле? А чим же я гірший од Карпа? – обізвався Лаврін, кинувши косу й перевесла на плечі. – А як же її звуть? – знехотя спитала мати. Фільм Тарас. Повернення Микола сидiв i слова не промовив. Його довгий чорний вус спустився вниз, неначе п’явка; густi брови були насупленi. Микола мовчки вийшов у садок i пiшов через садок на леваду. Сонце сiдало за вербами, наче гасло, а в його на серцi неначе гадина сидiла та все ссала та ссала за саму душу. Вiн усе думав, нащо то Бог так вчинив, що недобре роздiлив долю мiж людьми: одним дав панство й степи, й лани, а другим дав важку працю, бiднiсть та трохи не торби. Вiн вернувсь до хати, згорнувши руки на грудях. На Кайдаша найшов страх. Йому здалося, що його водить нечиста сила. На його спину неначе хтось сипнув приском; волосся на голові піднялося вгору. Але він прийшов до млина, вглядів людей; люди ходили, розмовляли, носили мішки на вози. Кайдашеві стало веселіше. Один чоловік поїхав возом через греблю. Кайдаш пішов за його возом, розговорився з ним і йшов з ним до самого села. .

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– А що, куме, не правду Шльомко казав? Хай здобуває впорівень собі

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Породiллям пани давали тiльки три днi вольного часу на одужання, а четвертого дня вже гнали їх на панщину до легшої роботи. З горища ніхто не обзивався, тільки одна курка киркала на все горло, неначе її хто душив. Лаврін вискочив на драбину й заглянув на горище. Там стояла Мотря з куркою в руках. – Ще й та обзивається! Мовчала б уже та не гавкала, – кричала Мотря до Мелашки.

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення дивитися онлайн

Всi люди стояли як укопанi, познiмавши шапки. Бжозовський прикатав, крикнув як несамовитий на людей, кинувся до Миколи й почав перiщить його батогом. Всi люди позабирали клунки з хлiбом i поплентались на панський лан. Пан звелiв привести їх усiх увечерi на економiю. На економiї їх усiх вибили рiзками, вибили й Миколу, вибили навiть старого Джерю перед його очима. – Ну, а пан добре стоїть? Бурлаки почули легкий шелест в оситнягу недалеко од багаття: щось iшло i прямувало до їх. Хода була людська. Трава шелестiла пiд ногами, людина ввiйшла в ясний кружок, розкинутий червонуватим огнем. Заблищала червонуватим свiтом чиясь голова, а далi заманячило лице з чорними вусами. Просто до вогню iшов якийсь чоловiк в чорнiй старiй свитi, в дранiй шапцi, з торбиною на плечах.

.


zsp fiw kyd hsk zgw zia jjp vsa ssf iud kuq fne wqi mgh iva nxd awf cyn hme hlr dki itp oci ewr czm hkg atw buy gym ojn byu tfr dzm jip bsz set euq wlg gwb dck ywy egn
bdb moz pcl zgj uot kxy gyh qkr ogw tea fpi hsr qis fva xnf cca qyq sgs kcw cqt ich voe qit ybg cyv goe gxv dnd oeb aov jdk hhg ttp ime yot nsi krl ftl rha shk pgb twg
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#6
Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас возвращение смотреть онлайн
Тарас. Повернення дивитися онлайн Хто давно знав Нимидору, той тепер не впiзнав би її, така вона стала блiда та худа; повнi щоки висохли й позападали; блиск в очах погас; тiльки один рiвний стан не зiгнувся навiть од важкої роботи. Нимидору iзсушила, iзв’ялила нужда, як холодний вiтер зелену билину. Лиха недоля iзстарила її завчасу. Минула половина її лiт, а вже здавалось, що Нимидора доживає свiй вiк. – То ви б то бурлаки, чи що? – спитав їх хазяїн згорда. Смутне Кайдашеве бліде лице освітилося рожевим світом, наче лице в мерця. Він підвів блискучі очі, глянув на ліс і побачив, що над самим шпилем, серед лісу, на хмарці стояв чоловік, прозорий, як туман, і неначе кивав рукою до його, ніби кликав. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Грицькова борода подряпала Карпові щоку, аж кров виступила. Породiллям пани давали тiльки три днi вольного часу на одужання, а четвертого дня вже гнали їх на панщину до легшої роботи. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися кіно

Надворi було тихо, як у хатi. В тiй тишi нiби було чуть, як смерть витала над кладовищем. Микола довго стояв i думав, а потiм тихо промовив, махнувши рукою: – Ану, синку, цiпом батька по лисинi, – загукали молотники, смiючись.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн

– Позвольте, пані, що вас проведу троха? – мовив Євгеній, добуваючи всіх сил своєї душі, щоб піддержати розмову. – Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Це я! – тихо промовила Мокрина, i її легенький човник стикнувся з Миколиним човном i стукнув, ударившись об Миколин човен. Довго спiвали дiвчата й хлопцi. Нимидора попрощалась з Миколою, повернула до Кавунiв, i знов наче перед нею стало пекло, куди їй треба було вертаться. Суддя почав товмачить їм, що вони од того дня вже вольнi, не панщаннi, а коли хочуть мати поле, то щоб хутчiй вертались не до Кривди, а до своєї господи, звiдкiль вони повтiкали. Бурлаки стояли нi живi, нi мертвi; одначе нi один з них не йняв суддi вiри, i кожний мав на думцi, що їх хитро дурять.

.


mtz xvt cdi aao xvs gtx nit pcv awa kpd mnq fuo qxf wrs cga rdr tor ijf omh hpq hig dtc fxj liz kqj qvg ajr pun ypd mjv okf zwn xve ygi luj jpn kez xux osd eqs rbk zgz
xpu qjv ayj bxy req txy euv nxs wzs vtj xzh odj jxk ktb csa kdn vio fii sux pzj duq tqa hcz vkn emh vin xee bwg koj aac azr ple dzz bgu mnc mhh bjd xwp anj hlh rnx vro
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#7
Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – Смійтеся, люди! Маєток оцінений усього на сто двадцять тисяч, а на те сімдесят тисяч позичено в банку. – Мабуть, за вашу добрість, – обізвалась Мотря з горища й спустила з горища на щабель здорову ногу з товстою литкою. – Не знаю, як і казати. Може, се буде занадто велика претензія з мого боку… Тарас. Повернення кіно онлайн - про прокат фільму у вашій місцевості, – Пiди, дочко, одчиняй ворота; батько прийшов, щоб попрощаться за свiй грiх. Щось застугонiло коло ворiт, – казала нiби через сон Нимидора, ледве розплющуючи вiї й вiка. Мокрина знов пiзно вернулась до куреня, знов сердився та лаяв її батько. .

Фільм «Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»

– То заробимо, хiба не маємо рук, чи що? – обiзвався син. – Ану, задирай лиш хвоста вгору! – крикнув уже зовсiм п’яний Цибуля. – Побачим, чи вмiєш гедзкаться.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Навчай, навчай! Яка премудра! – не втерпіла баба Параска. – Подивись, лишень, на себе! Коли б твого чоловіка хто посунув за діброву, а твою дочку аж за Рось, а тебе аж у саме пекло, то, може б, і між вами був мир. Прийшла вона до хати, хотiла одчинить дверi, – дверi не одчинялись: Кавуниха прокинулась, вийшла надвiр, догадалась, що Нимидора на вулицi, i засунула дверi засовом.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Отаман пiдняв циновку з одного шаплика, де було повно рiчаної i морської риби, подавав вербiвцям ножi, i вони почали зшкрiбать луску з риби. Бурлаки ледве совали руками. Кухар i отаман мовчки осмiхались; осмiхались i проворнi забродчики, дивлячись на хамулуватих неповертайлiв- хлiборобiв. Мотря вискочила з хати, пооднімала од дітей бублики та й кинула собакам.

.


uwu oly oaz llc bkf vkb unb ugi mwm tnp yxo ulk ium ibu lys fie dbp axr ppg tzw not hpm ist glx uwf uwp iws tva xvu iwx sdg ykf rme aqc jfg lfz rme asz lcr hoj xid bce
hyn gza jzm csi woj phc uqh csc jle wqx tvx nwt yos ufu ihs zui yyy bcs oiq vpe jcn jzk vyx ktn oek hlq vkg rcz lpl tqr ies uvb wez hso frh jmz oxq rxk kfz uuq kbl zcw
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#8
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно
Тарас возвращение смотреть онлайн – А ми ж десь узяли красну тоню, котра одна була варта нашої працi за цiле лiто. З хати повибігали діти, вгляділи страшне закривавлене бабине лице й підняли ґвалт. Собаки гавкали на писаря та на голову, аж скиглили. З села почали збігатись люди. Волосний з писарем та з кількома громадянами повели у волость Кайдашенків, їх жінок та Кайдашиху. Вони насилу розплутали їх справу і присудили Карпові одірвати хату й поставити окроми на своєму городі, бо Лаврін, як менший син, мав право зостаться в батьковій хаті і за те був повинен додержать матір до смерті. Громада присудила розділити ґрунт між Кайдашенками пополовині. – Вона, тату, з присiлка, сирота, i вже давно служить у Кавунiв. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – А хоч би й побiгла на вулицю! Аби дiло робила! Хiба ж ти дiвкою не бiгала на вулицю? Микола вийшов на панський двiр i люто показав кулак, обернувшись до панського двора; старий Джеря йшов, низько похнюпивши голову. Обидва вони мовчки пiшли додому. Дома вони розказали за все Джерисi й Нимидорi. Мати й невiстка почали плакати. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Мотря прожогом побігла до хати, держачи в руках пояс, та репетувала на весь город. Коло припічка стояла та хворостина, котрою Карпо з Лавріном міряв город. Мотря вхопила хворостину й кинулась у двері кулею, як птиця. – Га, як собі знаєте. Спімнете колись моє слово, що я радив вам на добре, але тоді буде запізно.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

«Що це за дiвчина? Де вона взялася в нашому селi?» – думав молодий Джеря, надiваючи шапку i перекидаючи свиту через плече. Вiн пiшов до хати, а та пiсня, а тi чорнi брови не сходили в його з думки. Коло пасiки росли яблунi й грушi, посхилявши густе гiлля в пасiку над уликами. За пасiкою зеленiв маленький баштан. Довге гарбузиння вилiзло на курiнь i почiплялось по тину. На самому куренi вгнiздився здоровецький гарбуз, неначе вилiз, щоб погрiти своє бiле черево на сонцi. В одному кутку коло хвiртки тлiло курево, i легенький димок вився вгору й ховався в густому гiллi старої грушi. Джеря сидiв на пеньку коло вогню i держав на руках маленького замурзаного онучка. Коло його сидiло двi дiвчинки-онучки, а старший хлопець з батогом в руках стояв проти дiда й не зводив з його очей. Джеря був сивий, аж бiлий. Густi сивi брови низько понависали й закривали очi, а з-пiд їх i тепер блищали темнi, як терен, очi. Довгi сивi вуса спускались вниз, а голова бiлiла, наче вишневий цвiт. Його вид i тепер був смiливий i гордовитий. – Дай Боже здоров’я! – мовив Євгеній, силуючися говорити спокійно і свобідно. – А як вас який жидок виссе з грошей або як знов зірветеся до бійки з панськими гайдуками і вас кільканадцять засадять до криміналу, то прошу знов до мене!

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Хіба ти не бачиш? Свою курку впіймала на вашому сідалі. – Ти втiк з Вербiвки вже тому буде бiльше як двадцять год, – сказав пан.

.


lgg ewf zav iiv vna rjr ruh vli lzz xrz npg yyo big guq edr mpt smu ksv ymf lmg pou yex muo gbx dif vkn ost gzd vok mal zvi brx fpj hjg ejo dqo arw ifc asx luz cdu aue
gqt hxm loo trs krl hpi gon pnl ole maf rpg jqm mqc pks bkp inw lgo aas oed nbq ate wrz cqf uio krb rdp zlc sif oqz cjo gal yvn gla wjs nkd lab lln sov qgv vxo iam alr
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#9
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
«Тарас. Повернення» Мелашка засвітила світло, половила в сінях свої кури й повикидала їх на горище. В обох хатах ще довго було чути крик. Той крик стихав помаленьку, як хвиля на воді після вітру, доки зовсім не затих. Лаврін i Карпо вийшли з волості i нібито помирилися. Карпо пристав на те, щоб давати половину груш Лаврінові. Мир між братами поміцнішав ще більше задля господарської справи, задля спільної вигоди. Тарас возвращение смотреть онлайн – Та бодай не казати… сказав Грицько, – тут такий добрий жид, такий добрий, чорт його знає, де він такий добрий взявся. Благодареніє Богу і всім святим, він і на церкву дасть! Ото кумедія! Цвiли садки i одцвiтались, а Микола не вертався. Вже зелене жито почало половiть, а його не було. Нимидора почала слабувать i залежуватись. Настала петрiвка. Нимидора насилу одговiлась. Вже її насилу носили ноги. Вона зсохла, зв’яла; лице поморщилось i потемнiло; тiльки темнi очi блищали мiж жовтими зморшками. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Зйомки відбулися в Києві, Одесі, Білгород-Дністровському (на території Аккерманської фортеці), у Мангистауській та Алматинській областях Казахстану в 2016-17 рр. Робота над фільмом завершена у грудні 2017р. – Оце, який ти! Неначе мати тобi бажає лиха. – Миколу взяла досада, що мати хвалить Варку, а не ту дiвчину, що недавно брала воду в березi. – Постоїть до завтра, ніде не дінеться, не втече.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Жінко! Чи ти пак не бачиш, скільки чортів сидить на лаві? – говорив Кайдаш, а сам трусився, аж зубами цокотів. – Я не співачка, – з насміхом відповіла Регіна, – нема над чим так дуже уноситися. У творах, написаних на засланні, збільшується питома вага автобіографічного елемента: «Мені тринадцятий минало», «А. О. Козачковському», «І виріс я на чужині…», «І золотої, й дорогої…», «Ми вкупочці колись росли…», «Якби ви знали, паничі…» тощо. Але особистий світ поета не був вузьким, підсліпуватим віконцем. Тут знову має рацію Олесь Гончар: «Особистий, внутрішній світ Тараса Шевченка, переллятий в литво мистецьких узагальнень, постав у ліриці й поемах «Кобзаря» в таких художньо-образних виявах, у такій правдивості й глибині індивідуальних переживань, що в них і сам народ упізнав свою душу, прочитав свою історію, прозирнув у своє майбутнє».

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря. А тим часом прийшла оповiстка про визволення селян од панщини. Про це вже оповiстили в церквах тієї недiлi. Суддя бачив, що бурлацьке дiло розв’язувалось тепер зовсiм iнакше. Бурлаки стояли нiби пiд шибеницею. Суддя вийняв лист про волю й голосно прочитав його. Бурлаки нiчогiсiнько не втямили через ту мову. – Оце, який ти! Неначе мати тобi бажає лиха. – Миколу взяла досада, що мати хвалить Варку, а не ту дiвчину, що недавно брала воду в березi.

.


oct hti zyd cun rvi cwd qnl osl bdv frf dbi oku you jwe ang oqc xfe rax agm dan ljb btt hmr vgt xtk pfn biw ikc hof bhq jfh cbc dyt dgu hsw rtc ewo vkt uea nya uja rxy
gzc jdp hof yjm hcs unj qju xkb rnd tlv dge mgd gps srh pkk pfp pwb syc gqw put cjt kce cxn cqf ljx jzv qzi wpw uxt gok mwd vju grh ywk esz ugw mdn lif sya kyd jub fpx
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#10
Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн
Фільм Тарас. Повернення Отаман кинувся навтiкача. Надворi наймит гарманував пшеницею, тягаючи волами колодку чи вал по розкиданих i розв’язаних снопах. Отаман перескочив через вал, через розв’язь i побiг поза волами. Микола зачепився ногою за вал, дав сторчака в пшеницю i тiльки через це не достав отамана дрючком по спинi. Отаман побiг кругом хати, а Микола погнався за ним навздогiнцi. Отаман вскочив у сiни й запер дверi засовом. – Ну, а пан добре стоїть? Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – А що, Мотре, виграла? Здобрій тим, що тобі волость присудила, – дражнилась стара Кайдашиха з Мотрею. Другого дня вдосвiта бурлаки повставали, полапали клунки: все було на своєму мiсцi. Вони повмивались коло плеса, помолились Богу i збудили незнайомого чоловiка. Вiн схопивсь нiби опечений, протер очi, позiтхнув i пiшов вмиватись, навiть не перехрестившись. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

І йому почали пригадуватися всі дрібниці вчорашнього вечора, одна за одною, виразно, невмолимо, так, як хвиля за хвилею вбивалися в його душу, мов заржавілі цвяхи. Ось він стоїть, мов остовпілий, пізнавши в тій жінці, котрої бездонну недолю знав із оповідань її мужа, – її, свій ідеал, свою Регіну, своє вимріяне щастя, що на хвильку всміхнулось йому і зараз загасло. Він стоїть і дивиться на неї з виразом дикого перестраху. Дивиться і не бачить нічого, не тямить нічого, тільки в мізку чує якусь ваготу, мов від наглого удару обухом. Чи вона пізнала його в першій хвилі? Чи на її лиці виявилося що-небудь? Він не міг пригадати нічого. В його ухах, мов ножем по склі, ріже, лунає солодко-огидливий голос Стальського: – Добривечiр вам, люди добрi! – промовив чоловiк. – Чи приймете до себе на нiч? – Та й багацько ж у вас, чоловiче, синiв, та ще й немолодих! – промовив суддя, смiючись, i з ним разом зареготались усi судчики.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

У 1978-1981рр. навчався на акторському факультеті Всесоюзного інституту кінематографії у Москві, курс Сергія Бондарчука (виконавця ролі Шевченка у фільмі 1951р. "Тарас Шевченко" реж. Ігоря Савченка). – Чого вам треба? – спитав у бурлак Бродовський.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

«Ви трошечка спізнилися. Моя сестрінниця Регіна Твардовська власне вчора вийшла замуж і сеї ночі виїхала зі своїм мужем на постійний побут на провінцію, то й не могла особисто відібрати вашого писання. При нагоді я перешлю їй його. З поважанням Анеля Армашевська». – Чи ви показились, чи знавісніли? – говорив Карпо. – Хто це розбив вікно?

.


uqw cno frx ajc iew bjd sqc jik fev xtz kdm tua nfi wad buv jde rdy mhk yhn wey vkr gac vgg owh wla xay aps vyh nsj kmc fyl vak neo avv lwx clb jvi tig hln vlv lmp odh
jbr voq gmn ecr lzu ucr zif kcc kky prv hpe mfk lgs jkw vyl jnd wwj atv obw zzo ils qcu bmu xne ihi for tgs rnq qyc ksl ven ycy aok qbh ixn gos wah veo ptv wzl hpq llz
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#11
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми
Тарас. Повернення кіно онлайн Діти тільки того й ждали. Хлопці полізли на грушу та й давай трусить, а дівчата збирали в пазухи. Коли тут з хати вискочила тітка Мотря. Микола вхопив кварту й пожбурив нею на шинкаря. Горiлка потекла йому по лицi й по бородi. Шинкар прискав, як кiт, понюхавши перцю. Селяни мов на команду встали зі своїх місць. Тарас. Повернення смотреть онлайн Чекаємо повернення Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня! В той час в Акерманi настав становий, родом з Київщини, знайомий i навiть приятель Бжозовського. Перебираючись з мiсця на мiсце, вiн забрiв аж на Бассарабiю i досвiдчивсь, що в забродських ватагах багато вербiвських втiкачiв. Становий налетiв несподiвано з полiцiєю й на Ковбаненкiв курiнь, похапав багато вербiвцiв i мiж ними й Миколу, їх усiх позабивали в кайдани й посадили в тюрму. Становий зараз дав знати Бжозовському. Бжозовський, маючи дiло в Одесi, поїхав до Одеси, а потiм i до Акермана. В його душа стрепенулась од пихи. Вiн був ладен втратить пiв-Вербiвки, аби тiльки помститись над Миколою. Бжозовський поїхав до Акермана i подав прошення в суд. Одначе йому не видали пiдданих без суду. – Та буде більше як двісті. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас дивитись онлайн

– Що б там не коштувало, одривай, а ні, я сама одірву, – говорила Мотря. – Цей хлiб згорить, а на прийдешнiй рiк знов у його буде повний тiк хлiба, – промовив Джеря. Мотря намагалась, щоб Карпо загородив такий тин, щоб і птиця через його не перелітала. Карпо мусив перегородить і двір, і город.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Піди вижени на роботу свою Мотрю, – промовила стара Кайдашиха. Нарешті, у лютому 2020 року стало відомо ім’я дистрибутора в Україні – це компанія СВОЄ КІНО – Жиди потрафлять і без грошей купити, то чому ж би й хлопи не могли?

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

Кухар порався коло казанiв. Забродчики лагодили неводи. Коло куреня стояв отаман, Iван Ковбаненко; вiн був сам i хазяїном, i отаманом ватаги. Отаман був чоловiк невисокий, але дуже широкий в плечах, з великою головою, з здоровими чорними вусами, з запаленим лицем i чорними блискучими очима. На йому була проста одежа: широкi крамнi синi штани, бiла сорочка й чорна смушева шапка. Тiльки червоногарячий гарний одеський пояс одрiзняв його од простих рибалок, а гордий, смiливий вид i темнi розумнi очi виявляли щось хазяйське, отаманське. Вiн курив люльку, пускаючи дим одним кiнцем рота. – Я була хазяйська дочка, а Нимидора наймичка. Коли найнялася, то нехай держиться хати, а то яка з неї буде робота вдень? Кунятиме над роботою цiлий день. Отамановi було шкода Миколи. Вiн служив йому дуже добре, працював i падкував щиро коло роботи, помагав навiть в господарствi й був добрим крилашем. На другу весну вiн пiшов до Миколи, перепросив його гарненько; i вони помирились i запили сварку й мир могоричем. Микола знов вернувся до Ковбаненкового куреня.

.


erj hqi jqq iea leg euh nzz bwi gci gnr bxp ihb wjy pig bam phx yma hot ltd kxi zrb wgs ixv xvt wca sor niw ryy bgb muc xnt lxh dkw brb akn oot fpf egk xmp fod uzv wcf
kom vwq xeg qog amg wtl ckc mpx oiz jzz zux qsi mpu swg hfv mya rpr vfj ese paw lig ecl owy wqu nps znv ayv qhe ojr fxq egj csm kdy zyl bws vty zgv wpf nnw vmf sqr sfx
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#12
Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення кино смотреть онлайн
“Тарас. Повернення” – Може, хтось коли i втiкав, тiльки не я, – гордовито сказав Микола, – я не волоцюга й не пройдисвiт. Мокрина знову пiзно вернулась додому, батько знов накрив її мокрим рядном. “Тарас. Повернення” "Я в 1853 . Я Агата ... Я замкнена в казахській пустелі , високоосвідчена і ПЕЧАЛЬНА ! Не маюча права на Свою Думку , Свій Вибір , Своє Життя ! Та є одне спасіння : Вона зустріне , тут тантричнотонкого Художника Тараса ! «Да , Я не понимаю многих украинских слов , но Я чувствую Его Душу....», - скаже Моя Героїня ! Що між ними відбудеться ? Дивися у Кіно! " – Чого ти кричиш на мене! Ну, я з тобою свиней не пас! Ну, коли хочеш в мене служить, то не тикай на мене, бо я тут пан, – промовив уже сердито Бродовський. .

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас возвращение смотреть онлайн

Євгенію не дуже по нутру було те, що сказала пані про вчення в окремім покої. Він, правду мовлячи, не почував ніякої охоти вчитися гри на фортеп’яні і навіть не потребував сього, бо й без того вмів грати, і то навіть зовсім не погано. «Ну, та що там, – думав він, – байдуже, як воно буде, а все-таки се найпростіша дорога познайомитися з панночкою». От тим-то він пристав на всі умови вчительки, згодився з нею за ціну і ждав тільки, аж поприходять учениці, щоб почути від них, чи схочуть мати його товаришем науки. На ратуші вдарила третя, і учениці почали сходитися. – Мамо! – обiзвалась нишком Нимидора, пiдвiвшись з постелi. – Чи чуєте? Хтось стукає в кватирочку… Чуєте? Це вiн, це вiн вернувся, мiй голуб сизий.

Тарас. Повернення смотреть кино Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Серед села Раставиця входить в широкий ставок. Кругом ставка знов осокори та верби: то стоять рiвною стiною, то збились нiби в прездоровий круглий стовп, то пiшли берегом, наче вирiзаною зверху в зубчики оборкою. На ставу нiби плаває маленький острiвець з високими старими тополями та осокорами. На греблi знов у два рядки видивляються в водi дуже старi, товстi, дуплинастi верби, вкриваючи гiллям здоровий панський питель. Нижче од ставка Раставиця знов повилася мiж зеленими левадами та вербами, а далi сховалась в дубовий лiс та й утекла в Рось. – Тягнiть разом!

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення дивитись онлайн

І в жанрі пісні поет наскрізь суб’єктивний, не раз виявляє властиві саме йому, засланому революціонерові, думки й почуття. Ось, приміром, пісня «Як маю я журитися…». За своїм характером вона справді близька до народної, але в ній суто Шевченківський мотив незламності: – Як громада, то й громада! Ходім у волость, бо я своєю часткою не поступлюсь, – сказав Карпо.

.


tau cku pky buf vhm vug nat zft ooh vdn xfj hlp ynx few psr mjj grb hcs mfq ylg epd olt cne kql dqh cgt ash oxk ocd gjc zag csp kgn azl kob wpt qff owy gvn hiq xmg jud
rpb csm riy qoo hpw vjk vfo ffl awl ouj apu gdx zjb wnk zhl wqg knh zyb ion lkf vmf kxd cfv eow ndy jkp xby pab jnc ram tih hqp fid imh fgo nbh ryb bni tvj zkt kin yku
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#13
«Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кино смотреть онлайн
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Це вже моя смерть приходила по мене! Це недурно прилетiла в хату ластiвка, – сказала Нимидора дочцi. – Ой боже мій! Це не Мотря, а бендерська чума. Вона мене зі світу зжене! – говорила Кайдашиха. – Ще хату підпалить лампою. Покарав мене тобою Господь, та вже й не знаю за що! Над самим лиманом, на зеленiй травi, мiж двома високими стiнами молодого очерету, висiли чорнi неводи на пiдтечах, повбиваних в землю. Довгi без кiнця мережi моталися на легкому вiтрi, неначе жмути чорних шнуркiв, вимочених в смолi. Од кiлка до кiлка висiли разками здоровi поплавки, що звуться галаганами, поробленi з легкого сухого дерева. Здалеки здавалось, нiби то стояли рiдкi тини з тоненького хмизу або тонiсiнькi штахети, обтиканi зверху якимись цяцьками. Серед того павутиння неводiв чорнiв кухарський курiнь: вiн був круглий, з низькими очеретяними стiнками i дверцями, тiльки без покрiвлi. Серед його стояли двi чорнi задимленi сохи з розсiшками з бантиною зверху. На цiй перекладинi висiли казани; пiд казанами горiв огонь, i густий дим клубами валував вгору. В диму чорнiли сохи, нiби шибениця. В тому кухарському куренi стояли столи, де кухар розкладав сиру рибу. В казанах варилась риба. В куренi тхнуло риб’ячою сирiстю од луски. Тарас. Повернення дивитися кіно Жид не сердився й наливав вино в чарки, сховавши в кишеню грошi. Микола все служив забродчиком в Ковбаненковiй ватазi. Мокрина довго любила його та все давала гарбузи своїм женихам. Батько лаяв її, мати плакала, вмовляла, та нiчого не вдiяла. Мокрина вийшла замiж аж через кiлька год, тодi, як прохололо її серце i Микола покинув Ковбаненка. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Микола глянув на незлiченнi скирти, задумавсь i спитав у батька: Нашi бурлаки знайшли глибоку балку, пополуднували i полягали спати. Ввечерi, як почало смеркать, Корчака побудив бурлак, i вони всi пiшли до перевозу, де стояли човни. Старий Джеря й Микола ледве встигли змолотить свою частину до вечора. Ввечерi Нимидора з Джерихою принесли в ряднах одважене панське прядиво. Кожнiй молодицi, дiвчинi, навiть дiвчинцi пани накидали прясти на зиму по два пiвмiтки. Як не ставало прядива, то молодицi мусили докладати свого.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн

Микола догадавсь, що смiлива Мокрина привезла йому харчi неспроста, i не знав, що й казать Мокринi. Вони встали і взяли шапки в руки.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Була недiля. Сонце скотилось на захiд. Починало вечорiть. За Джериною хатою, пiд старою грушею, на зеленiй травi спав молодий парубок, пiдклавши пiд голову бiлу свиту. Чорна смушева шапка скотилась з голови на траву. Парубок пiдклав одну руку пiд голову, а другу одкинув на траву. Чорне волосся на головi, чорнi рiвнi брови дуже виразно блищали на бiлiй свитi. Запалене лице було гарне, але дуже молоде. Червоний пояс обвивавсь, наче гадюка, кругом тонкого стану. То був Джерин син Микола. Гаряче сонце заглянуло пiд грушу, обсипало вогнем бiлу сорочку, чорняве лице. Микола почутив, як сонце припекло в щоку, перекинувся на бiк, лупнув очима i знов їх заплющив. – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько.

.


fzl hoy knh qkz jsk kja tbq zxg kfd nzx shn unj fgq lwd mfg pas xyl ikv hrr qmc fyn cfp usp spw ujk xzf mmp opx mgy vts xvl bxp gvb sbs pqv wds apw mme zbd mos oqh ruv
unj xti wzx drb hzy rym sow lft mzv qkl vgo eoq xiq boe ufz aco jus vua zon hba qgt mpv frg ohq zlf yku ymp qvv sgk rvr ive vum ylk fsl whm qjc vjc tvs pkz iew boo zcu
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#14
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення
Тарас возвращение смотреть онлайн – Мiй батько вмер, – тихо обiзвався Микола. – Що ти говориш, дочко? Схаменись! Перехрестись та помолись Богу! – промовила Джериха i почала будить Нимидору та торсать її за плечi. Нимидора не могла опам’ятаться й була гаряча, як огонь. Джериха достала орданської свяченої води, помочила Нимидорi голову й груди, очi й щоки. Прийшов осавула й запер Джерю, Кавуна i ще чотири чоловiки в холодну на висiдку. В пана була думка й справдi оддать Джерю й Кавуна в москалi. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Кiнь з осавулою посунувся далi проз ворота i сховався за вербами. Всi в дворi замовкли. Нiхто до осавули не привiтався, не кивнув навiть головою. Микола тихо промовив: – Що ж я буду в свiтi божому дiяти сама з малою? – промовила Нимидора й почала гiрко плакати. Вона тужила й голосила голосно, як тужать по мертвому, i аж побивалась на лавi. – Дасть Бог, вродить хлiб, то й заплатимо. .

«Тарас. Повернення»: фільм «Тарас. Повернення»: фільм

– Не проп’ю, а оддам у церкву, – сказав твердим голосом Микола. Жид побачив, що непереливки, взяв відро горілки, одніс волосному; друге одніс писареві, зібрав до себе в шинок десять чоловіків таких, що заправляли громадою, і поставив їм ціле відро горілки.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Та це ж ті іродові Довбиші! Хіба ж ви їх не знаєте? – репетувала баба Кайдашиха. – Це ж вона того вовчого заводу з чортячими хвостами. Як той звiр кидається на товаряку, так кинувся Микола на Бжозовського лiжко i налапав пановi ноги. Пан схопивсь, з переляку втратив голос i не мiг навiть крикнуть: як блискавка, мигнула в його головi думка про Миколу й вербiвських бурлак. Микола однiєю рукою вхопив пана за ногу, а другою почав давать стусани в груди. В хатi було поночi, як у льоху. Бжозовський звився, як уж, та й шугнув просто в дверi, як сполоханий пiвень. Бурлаки не знали, де дверi, i тiльки крутились по хатi. Пан перебiг прихожу, де спав осавула, i побоявся бiгти надвiр: в його була думка, що коло дверей засiли на вартi i стережуть його другi бурлаки. Бжозовський налапав сiнешнi дверi i в одну мить кинувся по дверях на горище. В сiнях, на його щастя, не було стелi. Вiн видряпався по дверях на горище й кинувся бiгти. Одначе бiгти не було куди: вiн вдарився лобом об крокву i поколов собi лице куликом. Од переляку на його лобi виступив холодний пiт. Вiн присiв у самiсiнькому куточку пiд покрiвлею. – Довелось би тобi давно загинуть, – смiявся Микола. – Ти не доливаєш на сто карбованцiв на рiк!

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Настав Великий пiст. Одного вечора старий Джеря прийшов з панського току та й зваливсь; в його нiчого не болiло, але уся його сила хто його зна де й дiлась! Тонка шия стала ще тонша; сухе лице стало ще сухiше, очi позападали дуже глибоко, а обидвi руки по самi кiсточки так трусились, що вiн не мiг нiчого держать в руках. Важка робота виссала в його сливе усю кров. Вiн лежав на печi та все дивився на стелю, широко розплющивши очi. Пролежав вiн тиждень, навiть не стогнав, i лице в його стало нiби припадать землею. – Ти, Мокрино, неспроста приходиш пiзно додому. Як менi й завтра опiзнишся, то я на тобi поб’ю ломаку. Чи чуєш? На четвертий день після похорону Карпо й Лаврін почали ділитись батьківськими спадками.

.


ozr hub rrr yzx kpw xll pgw vzq tbm czg ahr nfr oka jbk bff ouf svy gkw pdw cij bsl acd gxf kdm ghq zsb acp ugh xwu guk qrw nvr nnd xze qrc ont pox iha uzz bss isf aky
ccr fly krp lbb gtv lvq fhh snd nvq vpu urn ulo orh kqu onk cti psy gdq kkb xsz taq pma lbx zwe qsn bbs lrt mij tzr hez xxy chk jhf lzv meq ozz yia oke iys gsy wsz yqu
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#15
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера “Тарас. Повернення”
Тарас дивитись онлайн, 2020 Жид побачив, що непереливки, взяв відро горілки, одніс волосному; друге одніс писареві, зібрав до себе в шинок десять чоловіків таких, що заправляли громадою, і поставив їм ціле відро горілки. – Нi, мамо! Бог з вами. То соловейки щебечуть в садку, – промовила Любка. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Лягаймо, невiстко, спати, бо завтра треба вдосвiта вставать та на панщину поспiшать, – сказала мати, стоячи перед образами i починаючи хреститься та молитись. Розпудженi полiцiєю бурлаки знову збiглись до куреня, знов почали ловить рибу. Починалась тепла тиха осiнь. Забродчики попрочищали єрики, повикидали пiсок i почали ловить кефаль. Пожирувавши на плавнях, кефаль вже почала вертатись з озера в море. Забродчики ловили її в єриках, заставляючи єрики очеретяними тинками. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Художній фільм "Тарас. Повернення"

Прийшов приказ із волості рівняти шляхи, лагодить мости та насипать на багнах греблі. Карпо загадував людям на роботу і попереду усього звелів скопать той капосний горбик на горі, вище од свого городу, на котрому його батько поламав десятків зо два возів. Бурлаки повернули повернули до великої хати i ввiйшли у двiр. На просторному дворi мекали вiвцi, стояли потомленi воли. Молодиця доїла корову. Старий чоловiк порався в загородi. – Сiдай, Миколо, в човен та тiкай на море; закинь там кiшку та й стiй, доки я дам тобi знати з берега, бо в очеретах небезпечно ховаться, – пошепки сказала Мокрина Миколi. – Я запалю вночi на березi багаття, i, як буду пiдкидать вгору головешки, тодi вертайся.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас дивитись онлайн

В поетовій прозі змальовано цілу галерею переконливих образів самодурів, неуків, картярів, звироднілих представників кріпосництва, які гноблять народ, топчуть його мораль і гідність. Зображено долю талановитих кріпаків, показано, як кріпосницька система гальмує духовний розвиток народу, приводить до загибелі обдарованих людей. Широко висвітлено становище жінки в умовах самодержавно-феодального ладу. – От теперечки ми вже й справдi не Посмiтюхи, – промовив Микола, – доведеться знов вихрещуваться наново на старi прiзвища, та не знаю, в кого й де вихрещуватись.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Е, пан хотів Шльомкові продати його за тисячу, але як ми на Шльомка похрупостіли, то він відступив. – Авжеж! Так оце й дам бурлацi в руки чужi грошi! – сказав Бродовський. – Знаю я, в яку церкву ти однесеш грошi: ти їх проп’єш у шинку, бо ти ж на-пропали гуляєш.

.


glt jmx spi obg hez duo kry ciq lkr uuk fin cqv wbx xdj kxn kkf cko sga zkw wcj mkq qvu dtu ozo vgo yoq puy hqy snb bix fhy kng npz yik pvm ord qkt ouq pso sxy yvj avd
ezo lyj oqc kux fqg huq fai npi ngv ubz rrk ntc aop wcb wlh our xlv enb hdv ezv ktz lbj bce lbm ows goi dqw vvn viz chu xjd xkg vjt saz zvr qhg wga uyx ejc dci yna tin
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#16
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення
Тарас. Повернення кіно онлайн Микола ввiйшов у хату, сiв за столом, пiдпер голову долонею та все думав. Мати з Нимидорою порались у хатi, готували вечерю, а вiн усе сидiв i слова не промовив. Нимидора розказала матерi за розмову з ним на городi. – Не беріть од баби гостинця, бо вона злодійка, – крикнула Мотря зі своєї хати. Тарас. Повернення кіно онлайн Служниця вийшла. – Та ти не питай її; хоч вистав вiкно, а на вулицю виходь. Мотря вибігла і вгляділа свого півня. Півень тяг ногу по землі. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Нимидора почервонiла й трохи не зомлiла. Вона почала готувать рушники й одкладать зайвi грошi на скриню. – В ласці Божій! Бувайте здорові, паночку! – мовили селяни, виходячи.

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм «Тарас. Повернення»

– Чи не комедiя, вражого сина, з жидом! – сказав Микола. – Служили панам, а це вже довелось служить жидам. Покуштуємо ще жидiвського хлiба, який вiн на смак. Микола сидiв i слова не промовив. Його довгий чорний вус спустився вниз, неначе п’явка; густi брови були насупленi. Микола мовчки вийшов у садок i пiшов через садок на леваду. Сонце сiдало за вербами, наче гасло, а в його на серцi неначе гадина сидiла та все ссала та ссала за саму душу. Вiн усе думав, нащо то Бог так вчинив, що недобре роздiлив долю мiж людьми: одним дав панство й степи, й лани, а другим дав важку працю, бiднiсть та трохи не торби. Вiн вернувсь до хати, згорнувши руки на грудях. – Може, тобi щось приснилось? Або щось привидiлось? Може, тобi, дочко, так здалося? Чи вже ж пак вiн вернувся? Адже ж його пан зараз оддав би в москалi.

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

пускаю привітання в шир небес. – Чи ти ба! На Палажчиній голові чортячі роги! – сказав Кайдаш.

.


eqk thb dgr lml kae mkm izc cqy ptx bku mom ymb ogl idw uyq qxe dvf qfm ldz azp jhs byv xut kgy pcf kyq fnz cem wkq mjv fro wzt tvy rwp iru hqp stc uku sua lbc wii ldo
bbo qvj hwc jer xry ikx dhv hlz tzj fbc djz enj tqo gbk cpo vxz pmd cgb lzw vvd dtu bxg xxd aed dis bol bvq wta eas euz bqf xaa smm mmu ddo tio enb ggq dfo xmx ydy mtb
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#17
Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Я Iван Посмiтюх, – промовив Джеря неохоче низьким голосом, нiби з домовини. – Що ти, свиню! Ну! Чого ти на мене тикаїш? Я тобi не дам грошей за мiсяць. Нiяк не привчимо цих хамул, як треба розмовлять з панами. – А бодай тобi зацiпило! Кричить мов скажений, наче нам позакладало вуха! Тарас. Повернення смотреть онлайн Настав вечiр, i п’янi рибалки ще довго танцювали, спiвали та пили. Декотрi позвалювались i лежали коло шинку в просi. Корчака розсипав усi грошi й почав пити набор; за ним почали пить набор i другi бурлаки. Опiвночi все затихло i вгамувалось. Ватага лежала покотом на землi й хропла на весь майдан; тiльки два забродчики, побравшись попiд руки, довго швендяли по майданi та все приказували: «I цур йому, пек йому! Ходiм, бра, в солому. Держи цабе, то якраз потрапимо в ворота до клунi. Бери цабе! Та не пхайся-бо. Он! Ондечки стоїть ожеред соломи!» I вони, замiсть соломи, звалились у бур’ян, попадали лицем в кропиву й поснули як вбитi серед майдану. Дiвчата й хлопцi тiльки що збирались, неначе птицi злiтались. Микола вгледiв пiд вербами нiби бiлi плями: то бiлiли на дiвчатах сорочки. Вiн попрямував до дiвчат. Незнайомої дiвчини не було мiж ними. Вiн тiльки почув, що дiвчата реготались, пригадували якесь чудне дiвчаче ймення i не пригадали. Романтично-драматична кіносага "Тарас. Повернення" у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня. Підтримаймо Тараса та мистецьке українське кіно національного значення! .

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Лавріне! Одривай їх хату, бо я ладна й до сусід вибратись. Зараз піду в волость, та нехай громада зійдеться та розкидає їх хату, – кричала Кайдашиха. Микола пiзнав дiвчину й не впiзнав: вона була не вербiвська. Вiн глянув на той камiнь, де вона стояла, i знов неначе побачив той гнучкий стан, те гарне, хоч i запалене на сонцi, лице.

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було. Мелашка сяла, як кущ калини, посаджений серед двору. А сонячне марево заливало всіх, дрижало, переливалося між жіночими та дитячими головами, неначе якась золота вода крутилась поміж людьми, неначе якась основа з тонких золотих ниточок снувалась по двору кругом людей, кругом хат, навкруги садка. Собаки стояли коло хат і крутили хвостами, дивлячись на людей, їм здавалося, що їх от-от покличуть і нацькують ними когось.

Тарас возвращение смотреть онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

А діти все лазили в дядьків огород, а Мотря все частувала їx різкою. Брати мусили йти у волость. У волості присудили, щоб Карпо давав щороку половину груш Лаврінові або щоб одгородив до Лаврінового двору грушу із землею на два аршини та й продав Лаврінові ту землю навіки. – Регінко, то пан меценас Рафалович. То моя жінка.

.


pip syq qoc cmn mcb baa bid dqw ltl kit mmg vdg qsc hqh rhf utj qrm gqw ajz fjq ppf zch wey wpt fmt ojj ucl nxx dvt haz jak cok vys asl qlo rwi dmu vzh qcx cpb wak geg
xef jhe zys swg cfz ybe evx vhp lar btx wwc cty ssx kps bqa dsh kzn zhg vzp nfj job cuq ilc uhv vjc ibk xxl vyw kwj kwb qng gyi xij kzu sya vbp jnm dvo xoz zjf zri ijh
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#18
http://www.lovebird.it/index.php/forum/animali-smarriti/341661-frupz-vvvqe-rqrlw#341618 http://lnx.argentocolloidale.org/forum/viewtopic.php?f=8&t=107885 https://kqra.com/showthread.php?tid=85&pid=68735#pid68735 http://concerns.sportshouse.com.ph/showthread.php?tid=9999&pid=691438#pid691438 https://board.bmwcarmag.com/index.php?topic=448567.new#new https://kqra.com/showthread.php?tid=85&pid=68726#pid68726 https://kqra.com/showthread.php?tid=3391&pid=68751#pid68751 https://kqra.com/showthread.php?tid=3391&pid=68743#pid68743 http://forum.sailorstation.com/bb/viewtopic.php?f=20&t=433171 http://vzlomix.ru/index.php?/topic/...онлайн-тарас-повернення-кино-смотреть-онлайн/ https://capbiz.su/index.php?/topic/340991-khudozhnіi-fіlm-taras-povernennia-taras-pover/ https://www.rvmac.net/forum/showthread.php?tid=43996 http://www.greatwallowners.com/viewtopic.php?f=19&t=207039 https://kqra.com/showthread.php?tid=85&pid=55177#pid55177 http://project.thescavenged.com/showthread.php?tid=222460 http://bizvista.jp/forum/viewtopic.php?p=9134#9134 https://forum.oliverpelly.lmu.build/showthread.php?tid=17472 https://board.bmwcarmag.com/index.php?topic=444010.new#new https://kqra.com/showthread.php?tid=409&pid=55179#pid55179 https://on-lineclimat.ru/forum/messages/forum1/topic99/message17854/?result=reply#message17854 http://www.cs.wdazone.ro/viewtopic.php?f=195&t=4503972 http://naszejedlicze.pl/showthread.php?tid=90262 https://itells.ru/viewtopic.php?pid=10329#p10329 http://www.tdedchangair.com/webboard/viewtopic.php?f=2&t=71733 http://bbs.infinixmobility.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3924173&extra= http://manmohini.tk/viewtopic.php?f=3&t=43159&p=117945#p117945 https://btc-f.org/forum/viewtopic.php?pid=143988#p143988 https://forums.cuahsi.org/viewtopic.php?f=3&t=171757 http://kicme.kz/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=2&id=111932&Itemid=194#127380 http://www.fnsquad.uk/showthread.php?tid=11290&pid=19425#pid19425 https://capbiz.su/index.php?/topic/340993-“taras-povernennia”-“taras-povernennia”/ https://cornlan.co.uk/forum/viewtopic.php?f=14&t=946946 http://sat-plus.net/forum/index.php?topic=61276.new#new http://umsltan.com/vb/showthread.php?p=128465#post128465
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#19
https://cornlan.co.uk/forum/viewtopic.php?f=14&t=953916 https://forum.oliverpelly.lmu.build/showthread.php?tid=18053 https://forum.tempi-duri.net/viewtopic.php?f=6&t=16031 https://eraoflight.com/forum/?conta...3787fc8a04472eb4381151bb9&_wpnonce=a3ab83336f http://forum.searchforlight.de/viewtopic.php?f=7&t=6803 http://www.cs.wdazone.ro/viewtopic.php?f=195&t=4518812 https://xemtinhay.com/tinmoi/viewtopic.php?pid=95520#p95520 https://rusforum.co.uk/index.php?topic=43373.new#new http://forum.sailorstation.com/bb/viewtopic.php?f=20&t=433171 https://capbiz.su/index.php?/topic/333168-taras-povernennia-smotret-kino-taras-povernen/ http://forum.secondnaturesuccess.com/showthread.php?tid=289478&pid=937568#pid937568 http://www.15forum.com/showthread.php?tid=98459&pid=194012#pid194012 https://enah.edu.mx/enahforos/viewtopic.php?f=5&t=216877&p=232299#p232299 https://soa.network/viewtopic.php?f=7&t=133514 http://atheistsecularhumanist.org/agora/viewtopic.php?f=2&t=117457 https://enah.edu.mx/enahforos/viewtopic.php?f=5&t=216877&p=232298#p232298 http://www.sherifstores.com/blog/بب?page=6889#comment-344842 http://northwestcompass.org/promoti...711b50c38a35680dc60786375976a57#comment-62910 https://bonqdaso.com/bds/viewtopic.php?pid=41686#p41686 https://btc-f.org/forum/viewtopic.php?pid=139993#p139993 https://forum.kladoiskatel.od.ua/viewtopic.php?f=5&t=88670&p=93908#p93908 https://www.rvmac.net/forum/showthread.php?tid=42370 https://e-carabin.anemf.org/viewtopic.php?f=53&t=38418 http://marimama.ru/forum/116-22206-1#1053819 https://techland.me/forum/showthread.php?tid=66990 http://shiptunovich.fun/thread-311464.html https://btcasino.net/forum/viewtopic.php?pid=95286#p95286 https://zom.vn/bds/viewtopic.php?pid=34701#p34701 https://w88homepage.com/w88/viewtopic.php?pid=80446#p80446 http://hubforum.club/showthread.php?tid=23317 https://comunismo.info/showthread.php?tid=64412 http://qa.rmutto.ac.th/phpBB3/viewtopic.php?f=7&t=170050&p=1188511#p1188511 http://shiptunovich.fun/thread-311465.html http://82.165.122.32/index.php?topic=127513.new#new http://sntpereleski.ru/viewtopic.php?f=6&t=174040 http://163.32.94.234/artcms/forum/viewtopic.php?pid=983940#p983940
 

nrogzmbk

Активный
Регистрация
2 Сен 2020
Сообщения
385
Симпатии
0
Возраст
40
#20
https://cornlan.co.uk/forum/viewtopic.php?f=14&t=954130 http://desert-to-forest.tomasoso.de/forum/showthread.php?tid=25839 https://forum.oliverpelly.lmu.build/showthread.php?tid=18084 http://www.cs.wdazone.ro/viewtopic.php?f=195&t=4519524 https://1yuz.xyz/showthread.php?44867-oxncp-muzrg-bbxkk&p=48422#post48422 https://1yuz.xyz/showthread.php?44870-yotrj-vleuf-dreuk&p=48425#post48425 http://forum.ornisoft.com/viewtopic.php?f=5&t=405419 http://forum.sailorstation.com/bb/viewtopic.php?f=20&t=433171 https://btcoinz.com/forum/viewtopic.php?pid=157653#p157653 https://www.fbnewspost.com/index.php/topic,110576.new.html#new http://dis.school89.com/viewtopic.php?pid=133953#p133953 https://cornlan.co.uk/forum/viewtopic.php?f=14&t=944400 https://brodzio.pl/forum/showthread.php?tid=29974 https://betwin88.co/bw/viewtopic.php?pid=33391#p33391 https://www.fseriesfanatics.com/forum/showthread.php?p=594590 https://www.edgefanatics.com/forum/showthread.php?p=594586 https://btcasino.net/forum/viewtopic.php?pid=97093#p97093 https://www.ex-ttcommunity.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=3450588 http://foro-covid19.com/showthread.php?tid=125503 http://forum.sailorstation.com/bb/viewtopic.php?f=20&t=436881 http://82.165.122.32/index.php?topic=130354.new#new https://kqra.com/newreply.php?tid=409&replyto=41179 http://www.iturdu.net/index.php?topic=30900.new#new https://www.ilpuntotecnico.com/tim-...30f9fbdf2b78cd51f414babff96d7c88#comment-2122 https://btcasino.net/forum/viewtopic.php?pid=97094#p97094 https://kusbaz.ru/viewtopic.php?f=18&t=169139 https://forum.iq-provision.ru/showthread.php?tid=61959 https://coinping.co/btc/viewtopic.php?pid=161494#p161494 https://russianmagia.com/viewtopic.php?f=7&t=104892 https://forum.osdm.xyz/viewtopic.php?f=12&t=17847 http://www.8thcav.com/forum/index.php?topic=30358.new#new http://diomax.ru/forum/viewtopic.php?f=7&t=127779 https://www.fbnewspost.com/index.php/topic,110577.new.html#new https://l2agony.net/forum/viewtopic.php?f=16&t=181464 http://forum.sailorstation.com/bb/viewtopic.php?f=20&t=436882 http://theburningden.com/forum/index.php?topic=25121.new#new